220MXG220MEFCSN20X25
RubyconRubycon
220MXG220MEFCSN20X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220MXG220MEFCSN20X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.220MXG220MEFCSN20X25.pdf2.220MXG220MEFCSN20X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 220MXG220MEFCSN20X25
Číslo dielu 220MXG220MEFCSN20X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49640 pcs Dátový hárok 1.220MXG220MEFCSN20X25.pdf2.220MXG220MEFCSN20X25.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.755A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF