220MXG2200MEFCSN35X55
RubyconRubycon
220MXG2200MEFCSN35X55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220MXG2200MEFCSN35X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.220MXG2200MEFCSN35X55.pdf2.220MXG2200MEFCSN35X55.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 220MXG2200MEFCSN35X55
Číslo dielu 220MXG2200MEFCSN35X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14874 pcs Dátový hárok 1.220MXG2200MEFCSN35X55.pdf2.220MXG2200MEFCSN35X55.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.505A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3380
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose