200WXA220MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200WXA220MEFC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.200WXA220MEFC18X25.pdf2.200WXA220MEFC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200WXA220MEFC18X25
Číslo dielu 200WXA220MEFC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88607 pcs Dátový hárok 1.200WXA220MEFC18X25.pdf2.200WXA220MEFC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 602mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 722.4mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive