200WXA150MEFCGC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200WXA150MEFCGC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200WXA150MEFCGC18X25.pdf2.200WXA150MEFCGC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200WXA150MEFCGC18X25
Číslo dielu 200WXA150MEFCGC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84321 pcs Dátový hárok 1.200WXA150MEFCGC18X25.pdf2.200WXA150MEFCGC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 532mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 638.4mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF