200VXW330M16X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200VXW330M16X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200VXW330M16X40.pdf2.200VXW330M16X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200VXW330M16X40
Číslo dielu 200VXW330M16X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42605 pcs Dátový hárok 1.200VXW330M16X40.pdf2.200VXW330M16X40.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria VXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.54A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose