200VXR820MEFC25X45
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200VXR820MEFC25X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200VXR820MEFC25X45.pdf2.200VXR820MEFC25X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200VXR820MEFC25X45
Číslo dielu 200VXR820MEFC25X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26627 pcs Dátový hárok 1.200VXR820MEFC25X45.pdf2.200VXR820MEFC25X45.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria VXR Ripple Current @ nízkej frekvencie 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF