200SXW68MEFC16X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200SXW68MEFC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200SXW68MEFC16X20.pdf2.200SXW68MEFC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200SXW68MEFC16X20
Číslo dielu 200SXW68MEFC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86253 pcs Dátový hárok 1.200SXW68MEFC16X20.pdf2.200SXW68MEFC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria SXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose