200SXW220MEFC18X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200SXW220MEFC18X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200SXW220MEFC18X30.pdf2.200SXW220MEFC18X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 200SXW220MEFC18X30
Číslo dielu 200SXW220MEFC18X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58604 pcs Dátový hárok 1.200SXW220MEFC18X30.pdf2.200SXW220MEFC18X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 837.8mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF