200SXC220MEFC22X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200SXC220MEFC22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200SXC220MEFC22X25.pdf2.200SXC220MEFC22X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200SXC220MEFC22X25
Číslo dielu 200SXC220MEFC22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 51595 pcs Dátový hárok 1.200SXC220MEFC22X25.pdf2.200SXC220MEFC22X25.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria SXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0384A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF