200SXC1500MEFC35X45
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200SXC1500MEFC35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200SXC1500MEFC35X45.pdf2.200SXC1500MEFC35X45.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 200SXC1500MEFC35X45
Číslo dielu 200SXC1500MEFC35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 16385 pcs Dátový hárok 1.200SXC1500MEFC35X45.pdf2.200SXC1500MEFC35X45.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria SXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.6344A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF