180MXG470MEFC22X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180MXG470MEFC22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.180MXG470MEFC22X30.pdf2.180MXG470MEFC22X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 180MXG470MEFC22X30
Číslo dielu 180MXG470MEFC22X30 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34841 pcs Dátový hárok 1.180MXG470MEFC22X30.pdf2.180MXG470MEFC22X30.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.505A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.256" (31.90mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF