180MXG2200MEFC30X50
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180MXG2200MEFC30X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.180MXG2200MEFC30X50.pdf2.180MXG2200MEFC30X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 180MXG2200MEFC30X50
Číslo dielu 180MXG2200MEFC30X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20588 pcs Dátový hárok 1.180MXG2200MEFC30X50.pdf2.180MXG2200MEFC30X50.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.68A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF