16YXG330MEFCT78X9
RubyconRubycon
16YXG330MEFCT78X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG330MEFCT78X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG330MEFCT78X9.pdf2.16YXG330MEFCT78X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16YXG330MEFCT78X9
Číslo dielu 16YXG330MEFCT78X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 527026 pcs Dátový hárok 1.16YXG330MEFCT78X9.pdf2.16YXG330MEFCT78X9.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF