16YXG330M8X11.5
RubyconRubycon
16YXG330M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG330M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG330M8X11.5.pdf2.16YXG330M8X11.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 16YXG330M8X11.5
Číslo dielu 16YXG330M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4832 pcs Dátový hárok 1.16YXG330M8X11.5.pdf2.16YXG330M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 352mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-1139 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF