16YXG220MEFC6.3X11
RubyconRubycon
16YXG220MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG220MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG220MEFC6.3X11.pdf2.16YXG220MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16YXG220MEFC6.3X11
Číslo dielu 16YXG220MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 832274 pcs Dátový hárok 1.16YXG220MEFC6.3X11.pdf2.16YXG220MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria YXG hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF