16YXG2200MEFCGC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG2200MEFCGC18X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG2200MEFCGC18X16.pdf2.16YXG2200MEFCGC18X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 16YXG2200MEFCGC18X16
Číslo dielu 16YXG2200MEFCGC18X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72109 pcs Dátový hárok 1.16YXG2200MEFCGC18X16.pdf2.16YXG2200MEFCGC18X16.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.547A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.21A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 43 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose