16YXG150MEFCTA5X11
RubyconRubycon
16YXG150MEFCTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG150MEFCTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG150MEFCTA5X11.pdf2.16YXG150MEFCTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16YXG150MEFCTA5X11
Číslo dielu 16YXG150MEFCTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1233883 pcs Dátový hárok 1.16YXG150MEFCTA5X11.pdf2.16YXG150MEFCTA5X11.pdf
tolerancia 150µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXG
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu - polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 16V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 16YXG150MEFCTA5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 150µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
aplikácia 3000 Hrs @ 105°C