16YXG1500MEFCT810X28
RubyconRubycon
16YXG1500MEFCT810X28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16YXG1500MEFCT810X28
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16YXG1500MEFCT810X28.pdf2.16YXG1500MEFCT810X28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16YXG1500MEFCT810X28
Číslo dielu 16YXG1500MEFCT810X28 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 212161 pcs Dátový hárok 1.16YXG1500MEFCT810X28.pdf2.16YXG1500MEFCT810X28.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.146A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.91A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 310 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose