16TWL47MEFC5X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16TWL47MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16TWL47MEFC5X11.pdf2.16TWL47MEFC5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 16TWL47MEFC5X11
Číslo dielu 16TWL47MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1219306 pcs Dátový hárok 1.16TWL47MEFC5X11.pdf2.16TWL47MEFC5X11.pdf
tolerancia 47µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria TWL
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu - polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 16V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet kondenzátorov 120mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 16TWL47MEFC5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
aplikácia 2000 Hrs @ 85°C