16TWL22MEFC6.3X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16TWL22MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16TWL22MEFC6.3X11.pdf2.16TWL22MEFC6.3X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 16TWL22MEFC6.3X11
Číslo dielu 16TWL22MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 777841 pcs Dátový hárok 1.16TWL22MEFC6.3X11.pdf2.16TWL22MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria TWL hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 22µF