16RZV10M4X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16RZV10M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16RZV10M4X5.5.pdf2.16RZV10M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16RZV10M4X5.5
Číslo dielu 16RZV10M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 838663 pcs Dátový hárok 1.16RZV10M4X5.5.pdf2.16RZV10M4X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria RZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 29.15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal -
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 5.5 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF