16RX30470MTA8X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16RX30470MTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16RX30470MTA8X16.pdf2.16RX30470MTA8X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 16RX30470MTA8X16
Číslo dielu 16RX30470MTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 270251 pcs Dátový hárok 1.16RX30470MTA8X16.pdf2.16RX30470MTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 470µF