16MU475M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MU475M4532
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
listoch: 16MU475M4532.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MU475M4532
Číslo dielu 16MU475M4532 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26187 pcs Dátový hárok 16MU475M4532.pdf
Napätie - DC - tolerancia 4.7µF
ukončenie - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria PMLCAP®, MU
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering polarizácia 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 16MU4.704532X
16MU4.704532X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 16MU475M4532
Životnosť @ Temp. - Výška - sedenie (Max) 0.063" (1.60mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 4.7µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% Dielektrický priemer Acrylic, Metallized
popis CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Prúd - únik 16V