16MU473MY11608
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MU473MY11608
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603
listoch: 16MU473MY11608.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MU473MY11608
Číslo dielu 16MU473MY11608 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 137364 pcs Dátový hárok 16MU473MY11608.pdf
Napätie - DC 16V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) séria PMLCAP®, MU