16LSW100000M51X98
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16LSW100000M51X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.16LSW100000M51X98.pdf2.16LSW100000M51X98.pdf3.16LSW100000M51X98.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 16LSW100000M51X98
Číslo dielu 16LSW100000M51X98 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.204A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 100000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
16LSQ47000MNB36X83
16LSQ47000MNB36X83
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
Skladom: 9656 pcs
Stiahnuť ▼: 16LSQ47000MNB36X83.pdf
RFQ
16LSQ100000MEFC51X83
16LSQ100000MEFC51X83
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Skladom: 3674 pcs
Stiahnuť ▼: 16LSQ100000MEFC51X83.pdf
RFQ
16LET
16LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE 16A 240V CYLINDRICAL