16LSQ100000MEFC51X83
RubyconRubycon
16LSQ100000MEFC51X83 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16LSQ100000MEFC51X83
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
listoch: 1.16LSQ100000MEFC51X83.pdf2.16LSQ100000MEFC51X83.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 16LSQ100000MEFC51X83
Číslo dielu 16LSQ100000MEFC51X83 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3674 pcs Dátový hárok 1.16LSQ100000MEFC51X83.pdf2.16LSQ100000MEFC51X83.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 10.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.772A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 100000µF