160LSW2200MDHE51X83
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160LSW2200MDHE51X83
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.160LSW2200MDHE51X83.pdf2.160LSW2200MDHE51X83.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 160LSW2200MDHE51X83
Číslo dielu 160LSW2200MDHE51X83 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2956 pcs Dátový hárok 1.160LSW2200MDHE51X83.pdf2.160LSW2200MDHE51X83.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF