160LSW1000MNB36X63
RubyconRubycon
160LSW1000MNB36X63 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160LSW1000MNB36X63
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 160V SCREW
listoch: 1.160LSW1000MNB36X63.pdf2.160LSW1000MNB36X63.pdf3.160LSW1000MNB36X63.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie 160LSW1000MNB36X63
Číslo dielu 160LSW1000MNB36X63 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.417" Dia (36.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.242A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 160LSW1000MEFC36X63
160LSW1000MEFC36X63-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.500" (12.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.598" (66.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose