10ZT680M10X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZT680M10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.10ZT680M10X16.pdf2.10ZT680M10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZT680M10X16
Číslo dielu 10ZT680M10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 266015 pcs Dátový hárok 1.10ZT680M10X16.pdf2.10ZT680M10X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 643.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose