10ZT330M8X11.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZT330M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZT330M8X11.5.pdf2.10ZT330M8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZT330M8X11.5
Číslo dielu 10ZT330M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 311136 pcs Dátový hárok 1.10ZT330M8X11.5.pdf2.10ZT330M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 342mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 94 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapacitné 330µF