10ZLK1000M8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLK1000M8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLK1000M8X20.pdf2.10ZLK1000M8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLK1000M8X20
Číslo dielu 10ZLK1000M8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 286705 pcs Dátový hárok 1.10ZLK1000M8X20.pdf2.10ZLK1000M8X20.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLK Ripple Current @ nízkej frekvencie 714mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.38A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 41 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose