10ZLJ680MTA8X16
RubyconRubycon
10ZLJ680MTA8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLJ680MTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLJ680MTA8X16.pdf2.10ZLJ680MTA8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLJ680MTA8X16
Číslo dielu 10ZLJ680MTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 336176 pcs Dátový hárok 1.10ZLJ680MTA8X16.pdf2.10ZLJ680MTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 59 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose