10ZLJ2200M10X25
RubyconRubycon
10ZLJ2200M10X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLJ2200M10X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLJ2200M10X25.pdf2.10ZLJ2200M10X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 10ZLJ2200M10X25
Číslo dielu 10ZLJ2200M10X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158889 pcs Dátový hárok 1.10ZLJ2200M10X25.pdf2.10ZLJ2200M10X25.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 24 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose