10ZLJ150MTA5X11
RubyconRubycon
10ZLJ150MTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLJ150MTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLJ150MTA5X11.pdf2.10ZLJ150MTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLJ150MTA5X11
Číslo dielu 10ZLJ150MTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1774882 pcs Dátový hárok 1.10ZLJ150MTA5X11.pdf2.10ZLJ150MTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1528-2
1189-1528-2-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF