10ZLG220MEFC6.3X11
RubyconRubycon
10ZLG220MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLG220MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLG220MEFC6.3X11.pdf2.10ZLG220MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLG220MEFC6.3X11
Číslo dielu 10ZLG220MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 833876 pcs Dátový hárok 1.10ZLG220MEFC6.3X11.pdf2.10ZLG220MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 372.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 10ZLG220MEFC6.3X11-ND
10ZLG220MEFC63X11
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 65 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.484" (12.30mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF