10ZLG1200MEFCT810X20
RubyconRubycon
10ZLG1200MEFCT810X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLG1200MEFCT810X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLG1200MEFCT810X20.pdf2.10ZLG1200MEFCT810X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLG1200MEFCT810X20
Číslo dielu 10ZLG1200MEFCT810X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 236176 pcs Dátový hárok 1.10ZLG1200MEFCT810X20.pdf2.10ZLG1200MEFCT810X20.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.308A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 14 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1200µF aplikácia General Purpose