10YXG220MEFC6.3X7
RubyconRubycon
10YXG220MEFC6.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXG220MEFC6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXG220MEFC6.3X7.pdf2.10YXG220MEFC6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXG220MEFC6.3X7
Číslo dielu 10YXG220MEFC6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1027004 pcs Dátový hárok 1.10YXG220MEFC6.3X7.pdf2.10YXG220MEFC6.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria YXG hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF