10YXG2200MEFC16X16
RubyconRubycon
10YXG2200MEFC16X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXG2200MEFC16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXG2200MEFC16X16.pdf2.10YXG2200MEFC16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXG2200MEFC16X16
Číslo dielu 10YXG2200MEFC16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158217 pcs Dátový hárok 1.10YXG2200MEFC16X16.pdf2.10YXG2200MEFC16X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.358A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.94A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1062
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 42 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF