10YK47MEFCTA5X11
RubyconRubycon
10YK47MEFCTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YK47MEFCTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YK47MEFCTA5X11.pdf2.10YK47MEFCTA5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 10YK47MEFCTA5X11
Číslo dielu 10YK47MEFCTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4103 pcs Dátový hárok 1.10YK47MEFCTA5X11.pdf2.10YK47MEFCTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YK hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose