10YK470MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YK470MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.10YK470MEFC6.3X11.pdf2.10YK470MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YK470MEFC6.3X11
Číslo dielu 10YK470MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 698760 pcs Dátový hárok 1.10YK470MEFC6.3X11.pdf2.10YK470MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 432mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF