10VXG27000MEFC35X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10VXG27000MEFC35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
listoch: 1.10VXG27000MEFC35X30.pdf2.10VXG27000MEFC35X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 10VXG27000MEFC35X30
Číslo dielu 10VXG27000MEFC35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22945 pcs Dátový hárok 1.10VXG27000MEFC35X30.pdf2.10VXG27000MEFC35X30.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5075A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 27000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 27000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10VXG12000MEFC25X25
10VXG12000MEFC25X25
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 12000UF 20% 10V SNAP
Skladom: 52027 pcs
Stiahnuť ▼: 10VXG12000MEFC25X25.pdf
RFQ
10VXG15000MEFC25X30
10VXG15000MEFC25X30
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Skladom: 35855 pcs
Stiahnuť ▼: 10VXG15000MEFC25X30.pdf
RFQ
10VV1
10VV1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT