10VXG22000MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10VXG22000MEFC30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
listoch: 1.10VXG22000MEFC30X30.pdf2.10VXG22000MEFC30X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 10VXG22000MEFC30X30
Číslo dielu 10VXG22000MEFC30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22963 pcs Dátový hárok 1.10VXG22000MEFC30X30.pdf2.10VXG22000MEFC30X30.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 22000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10VXG33000MEFC35X35
10VXG33000MEFC35X35
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Skladom: 18198 pcs
Stiahnuť ▼: 10VXG33000MEFC35X35.pdf
RFQ
10VV1
10VV1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Skladom: 4045 pcs
Stiahnuť ▼: 10VV1.pdf
RFQ
10VW1
10VW1