10PK6800MEFC12.5X25
RubyconRubycon
10PK6800MEFC12.5X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10PK6800MEFC12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10PK6800MEFC12.5X25.pdf2.10PK6800MEFC12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10PK6800MEFC12.5X25
Číslo dielu 10PK6800MEFC12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144293 pcs Dátový hárok 1.10PK6800MEFC12.5X25.pdf2.10PK6800MEFC12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4725A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 10PK6800MEFC12.5X25-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 6800µF aplikácia General Purpose