10PK22000MEFC18X35.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10PK22000MEFC18X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.10PK22000MEFC18X35.5.pdf2.10PK22000MEFC18X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 10PK22000MEFC18X35.5
Číslo dielu 10PK22000MEFC18X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57591 pcs Dátový hárok 1.10PK22000MEFC18X35.5.pdf2.10PK22000MEFC18X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.565A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 22000µF aplikácia General Purpose