10NW747MEFC6.3X7
RubyconRubycon
10NW747MEFC6.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10NW747MEFC6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10NW747MEFC6.3X7.pdf2.10NW747MEFC6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10NW747MEFC6.3X7
Číslo dielu 10NW747MEFC6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1122741 pcs Dátový hárok 1.10NW747MEFC6.3X7.pdf2.10NW747MEFC6.3X7.pdf
tolerancia 47µF Veľkosť pozemnej plochy 0.098" (2.50mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria NW7
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia -
Zvlnenie prúdu Bi-Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 10V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet kondenzátorov 65mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 10NW747MEFC6.3X7
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) Rozšírený popis 47µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
aplikácia 1000 Hrs @ 85°C