10NSEV10M4X5.5
RubyconRubycon
10NSEV10M4X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10NSEV10M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 10V SMD
listoch: 1.10NSEV10M4X5.5.pdf2.10NSEV10M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10NSEV10M4X5.5
Číslo dielu 10NSEV10M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 373969 pcs Dátový hárok 1.10NSEV10M4X5.5.pdf2.10NSEV10M4X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria NSEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 10µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10NS61-107C.5
10NS61-107C.5
výrobcovia: Portescap
popis: STANDARD MOTOR 10000 RPM 3VDC
Skladom: 2147 pcs
Stiahnuť ▼: 10NS61-107C.5.pdf
RFQ
10NZ01
10NZ01
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 10A 400VAC