100ZLJ470M18X25
RubyconRubycon
100ZLJ470M18X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLJ470M18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLJ470M18X25.pdf2.100ZLJ470M18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLJ470M18X25
Číslo dielu 100ZLJ470M18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64057 pcs Dátový hárok 1.100ZLJ470M18X25.pdf2.100ZLJ470M18X25.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.375A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 100ZLJ470M18X25-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 36 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF