100ZLJ390M18X20
RubyconRubycon
100ZLJ390M18X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLJ390M18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLJ390M18X20.pdf2.100ZLJ390M18X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLJ390M18X20
Číslo dielu 100ZLJ390M18X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66950 pcs Dátový hárok 1.100ZLJ390M18X20.pdf2.100ZLJ390M18X20.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.249A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.27A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 45 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose