100ZL330MEFC12.5X40
RubyconRubycon
100ZL330MEFC12.5X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZL330MEFC12.5X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZL330MEFC12.5X40.pdf2.100ZL330MEFC12.5X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZL330MEFC12.5X40
Číslo dielu 100ZL330MEFC12.5X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72255 pcs Dátový hárok 1.100ZL330MEFC12.5X40.pdf2.100ZL330MEFC12.5X40.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 935mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 46 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose