100ZL27MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
100ZL27MEFCT78X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZL27MEFCT78X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZL27MEFCT78X11.5.pdf2.100ZL27MEFCT78X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZL27MEFCT78X11.5
Číslo dielu 100ZL27MEFCT78X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 536882 pcs Dátový hárok 1.100ZL27MEFCT78X11.5.pdf2.100ZL27MEFCT78X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 142mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 355mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 360 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 27µF aplikácia General Purpose